Ovulācijas testi precīza, uzticama un iepriekš nosakiet savu auglīgāko periodu ciklā. Tādā veidā tie ievērojami palielina iespēju palikt stāvoklī. Ovulācijas testus ir ļoti viegli izmantot mājās, un tos var lēti iegādāties tiešsaistē. Pirms testu izmantošanas uzmanīgi izlasiet instrukcijas, lai pārliecinātos, ka tos pareizi lietojat.

Ovulācijas testi ir lielisks līdzeklis galvenokārt tāpēc, ka tie paredz ovulāciju iepriekš. Turklāt tā ir vienīgā metode, kas gandrīz 100% nosaka ovulāciju. uzticamība. Ovulācijas kalkulators - ķermeņa temperatūras mērītājs - ir parasti izmantota ovulācijas noteikšanas metode, taču tie nebūt nav tik precīzi vai uzticami kā ovulācijas testi.

Grūtniecības tests ir vienkāršākais veids, kā noskaidrot, vai esat stāvoklī. Dažas no vissvarīgākajām lietām grūtniecības testos.

Grūtniecības testi palīdz uzzināt, vai sieviete ir stāvoklī vai nē. Tas parasti prasa dažas minūtes. Lielākā daļa šo testu darbojas pēc tāda paša principa: tie ir jutīgi pret urīnā esošo hormonu, ko sauc par grūtniecības hormonu hCG. Organismā šo hormonu sāk ražot, tiklīdz apaugļotā olšūna piestiprinās pie dzemdes sienas. Parasti tas notiek 6 dienas pēc apaugļošanas.