preču atgriešana

Nepatika produkts - nav problēmu! Stārķu laboratorijaTM apņemas atgriezt naudu, kas samaksāta klientiem par precēm, kuras nepatīk vai ir nekvalitatīvas, vai aizstāt tās ar kvalitatīvām, ja precēm ir ražošanas vai citi kvalitātes trūkumi.

Ja vēlaties atgriezt preci, kas jums nepatīk vai ir neatbilstoša kvalitāte, jums par to jāpaziņo pa e-pastu info@gandrolabs.lt, norādot pasūtījuma numuru, ne vēlāk kā 7 darba dienu laikā no preces piegādes dienas. Mēs nomainīsim bojāto preci ar bezmaksas vai atgriezīsim bez maksas samaksāto naudu. Nauda tiek atgriezta, pārskaitot to uz pircēja kontu.

Visas neapmierinošās kvalitātes preces tiek aizstātas vai atgrieztas saskaņā ar 2001. gadu 29. jūnijs Ar Lietuvas Republikas ekonomikas ministra rīkojumu Nr. 217 “Par lietu atgriešanas un apmaiņas noteikumu apstiprināšanu”.

Svarīgs! Visām atpakaļ nosūtītajām precēm jābūt pilnām, nesabojātām oriģinālajā iesaiņojumā. Preces nevar izmantot, iepakojuma izskatam jāpaliek nemainīgam. Preču atgriešanas izmaksas sedz pircējs.