Ovulācijas testa rezultāts ir pozitīvs: kad mīlēties?

Ja ovulācijas tests ir pozitīvs, tas nozīmē, ka LH (luteinizējošā hormona) daudzums organismā ir strauji pieaudzis un ovulācija notiks pēc apmēram 24-72 stundas (pēc vidēji 36 stundām). Šajā periodā jums vajadzētu mīlēties vismaz vienu reizi (ja vēlaties grūtniecību). Un otrādi, ja nevēlaties palikt stāvoklī, šajā periodā jums vajadzētu būt īpaši uzmanīgam, izmantot prezervatīvus vai citus līdzekļus un vēl labāk nemīlēt vispār. Vismaz līdz ovulācijai un par visām dusmām vēl pāris dienas.

Kad notiek ovulācija?

Lai iestātos grūtniecība, ir svarīgi bieži mīlēties - tas palielina grūtniecības iestāšanās iespējas. Bet ne mazāk svarīgi ir zināt, kad sekss ir visefektīvākais un kad jūsu ķermenis ir vislabāk sagatavots apaugļošanai. Lai uzzinātu savas auglīgās dienas, vislabāk to izmantot ovulācijas testi. Ja ovulācijas tests ir pozitīvs, tas norāda, ka ovulācija jūsu ķermenī notiks pēc nākamajām 24–72 stundām. Šis ir laiks, kad nevar vilcināties - mīlēties katru dienu vai katru otro dienu.

Ovulācijas testa rezultāts ir pozitīvs: kad mīlēties?

Ir ļoti svarīgi zināt, ka pirms pozitīva ovulācijas testa, proti, 12–24 stundas pirms tā, regulāri jāveic dzimumakts. Mīlēties regulāri vēl nedēļu iepriekš ovulācija, ovulācijas laikā un dažas dienas pēc tam. Kāpēc? Apakšējā līnija ir tāda, ka spermai, kas sievietes ķermenī nonāk dažas dienas pirms ovulācijas, var būt lielākas iespējas apaugļot olu nekā spermai, kas nonāk ovulācijas dienā. Vīriešu sēklas var izdzīvot līdz 5 dienām, kas ir ļoti nozīmīgs periods. Kļūdaini tiek uzskatīts, ka sperma sasniedz savu mērķi dažu minūšu laikā pēc ejakulācijas. Tomēr sēklu ceļojums bieži notiek vairākas stundas, pat dienas, pirms sperma sasniedz olšūnu. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi sākt mīlēties bieži ilgi pirms ovulācijas.

Cik bieži tu mīli?

Lielākā daļa speciālistu iesaka mīlēt vienu vai divas reizes dienā šajā auglīgajā periodā (pirms ovulācijas, ovulācijas dienā un pēc ovulācijas). Tomēr daži eksperti brīdina, ka mīlēšanās bieži var nedaudz pasliktināt vīrieša sēklu kvalitāti, tāpēc ieteicams mīlēties reizi dienā vai pat katru otro dienu. Jūs varat par to runāt ar savu ārstu. Jebkurā gadījumā, mēģinot ieņemt bērnu, vīrietim vajadzētu atturēties no masturbēšanas. Vislabāk ir būt atklātiem par to un runāt tieši uz priekšu.