Ovulācija un sekss

Ovulācija un sekss, iespējams, ir vissvarīgākās lietas, lai iestātos grūtniecība. Viss tiešām ir ļoti vienkārši: lai izaudzinātu ģimeni, jums ir jāmīl. Ja vēlaties efektīvi mīlēties, jums jāzina, kad notiek ovulācija. Daži pāri izdara kļūdu: mīl, kad uzzina, ka ovulācija jau ir notikusi. Tajā laikā bieži var būt par vēlu mīlēties. Olšūna, kas atstājusi olnīcu pēc ovulācijas, paliek dzīvotspējīga tikai apmēram 12–24 stundas. Tāpēc, ja, teiksim, ovulācija notika agri no rīta vai naktī, un jūs un jūsu partneris tajā vakarā iemīlēties, iespējams, ka būs par vēlu. Tātad, kad jums vajadzētu mīlēties?

Motori auglīgās dienas ietver dažas dienas pirms ovulācijas. Parasti mēdz teikt, ka 6-7 dienas pirms ovulācijas ir laiks mīlēties. (Protams, ja nevēlaties grūtniecību, tieši šajā laikā jums vajadzētu atturēties no seksa.) Labākais mīlestības laiks ir pēdējās 3 dienas pirms ovulācijas. Vissvarīgākais ir tas, ka vīrieša sperma paliek dzīvotspējīga 3–5 dienas, tāpēc vislabāk, ja sēkla jau atrodas ovulācijas laikā. Tādā veidā ir ļoti iespējams, ka jums iestājas grūtniecība.

Cik bieži jums vajadzētu mīlēties auglīgās dienās? Ieteicams mīlēties katru otro dienu. Ar to pilnīgi pietiek, lai iestātos grūtniecība, ir svarīgi mīlēties īstajā laikā. Pētījumi rāda, ka sekss katru dienu gandrīz nepalielina jūsu izredzes iegūt grūtniecību, salīdzinot ar seksu ar katru otro dienu.

Uzziniet, kad notiek ovulācija, vēlams, izmantojot ovulācijas testus.

Ja jums neizdodas grūtniecību gadu, jums jāredz ārsts. Pēdējā laikā auglības problēmu skaits ir ievērojami pieaudzis, tāpēc ir ļoti svarīgi tās identificēt un ārstēt.