Kāda ir labākā grūtniecība?

Bieži vien pāri, kuri vēlas mazuli, interesējas par to, kuras pozas ir vislabākās grūtniecībai. Ir daudz viedokļu, ka šī ir misionāru poza vai kucēns utt. Bet kāda ir patiesība? Eksperti vienprātīgi saka: mīlēšanās pozīcija neietekmē grūtniecības panākumus.

Seksam, mēģinot iedomāties, nevajadzētu atšķirties no regulārā seksa, vismaz tajā ziņā, ka tam joprojām vajadzētu būt priekam abiem partneriem. Svarīgi ir tas, ka dzimumlocekļa iespiešanās ir pietiekami dziļa, un, protams, notiek ejakulācija.

Pētījumi liecina, ka seksa poza praktiski neietekmē panākumus grūtniecības laikā. Tātad guļamistabā ar savu partneri jūs varat izjust kā ņurdēšanu pat mēģinot iestāties grūtniecība. Viss, kas jums jāatceras, ir tas, ka pēc seksa sievietei vismaz dažas minūtes nevajadzētu iet uz tualeti, bet labāk palikt gulēt uz muguras. Zem gurniem ir iespējams arī ievietot spilvenu, tādējādi sēklām ir vieglāk ceļot galamērķa virzienā. Nav arī ieteicams lietot smērvielas. Ja jūs joprojām nevarat iztikt bez viņiem, pārliecinieties, vai tie ir ūdeņaini un viņiem nekādā veidā nav spermicidālu (spermu iznīcinošu) īpašību.

Daudz prātīgāk ir sekot savam ciklam un mīlēties īstajā laikā, tas ir, auglīgās dienās. Tos var uzzināt, izmantojot auglīgo dienu kalkulators vai ovulācijas testi.