Kā ātri iestāties grūtniecība?

Lēmums par bērnu piedzimšanu ir viens no vissvarīgākajiem jūsu dzīvē. Dažreiz sievietei ir nepieciešami mēneši un gadi, lai izlemtu, vai viņa ir gatava iegūt savu bērnu. Bet, tiklīdz lēmums ir pieņemts, vairums vēlas pēc iespējas ātrāk iestāties stāvoklī, neko negaidot. Diemžēl retam pārim izdodas iestāties grūtniecības stāvoklī, tiklīdz viņi sāk pārbaudīt. Šeit ir daži svarīgi padomi, kā ātri iestāties grūtniecība.

Vissvarīgākais ir īstais laiks

Mēģinot grūtniecību, visnozīmīgākais faktors ir pareizais laiks. Tādējādi, lai ātri ieņemtu grūtniecību, sievietei jāzina viņas auglīgais periods, ko norāda ar ovulācijas datumu. Auglīgās dienas (vai auglības logs) ilgst apmēram 5-7 dienas katra cikla laikā, un tas ir periods pirms ovulācijas, ieskaitot ovulācijas dienu.

Jūs varat mīlēties tik bieži, cik vēlaties, bet, ja jūs to darāt nepareizā laikā, visi jūsu centieni būs veltīgi.

Kā uzzināt savu ovulācijas datums? Visprecīzākais un uzticamākais veids, kā noteikt ovulācijas datumu ovulācijas testikuru jūs varat iegādāties tiešsaistē. Viņu darbība ir balstīta uz pēkšņu hormona LH līmeņa paaugstināšanos, tāpēc jūs zināt ovulācijas datumu dažas dienas pirms tā iestāšanās. Citas metodes ietver ķermeņa temperatūras mērīšanu tikai nomoda laikā (tas paaugstinās ovulācijas dienā), ovulācijas kalkulatoru utt. - nav pilnīgi precīzi, un tos var izmantot kā papildu palīdzību ovulācijas datuma noskaidrošanā.

Sekss īstajā laikā

Kad esat zinājis savu ovulācijas datumu, jums vajadzētu mīlēties īstajā laikā. Tā kā sperma saglabā dzīvotspēju ilgāk nekā olšūna, pirms ovulācijas ieteicams dažas dienas nodarboties ar seksu. Tādā veidā pēc ovulācijas sperma būs "savā vietā un gatava" olšūnas apaugļošanai. Mīlestībai auglīgajā periodā jābūt vismaz katru otro dienu. Pētījumi rāda, ka nav daudz atšķirību, kā mīlēties katru dienu un katru otro dienu - abos gadījumos grūtniecības panākumi ir ļoti līdzīgi.

Uzturs un kaitīgie ieradumi

Aptuveni runājot, ir ļoti svarīgi rūpēties par to, ko jūs ieliekat savā ķermenī. Atcerieties, ka drīz jūsu ķermenis būs jaunās dzīves mājas. Ja jūs smēķējat, jums nekavējoties jāatsakās. Ja jūs lietojat alkoholu, jums nekavējoties jāatsakās. Nav pat runas par narkotikām.

Pirms mēģināt ieņemt ķermeni, ir svarīgi, lai tas būtu pēc iespējas tīrāks. Runājot par uzturu, mēģiniet izvairīties no pusfabrikātiem, ātrās ēdināšanas, ēdiet vairāk tīru ēdienu, pēc iespējas mazāk apstrādātu pārtiku. Centieties iegūt visus nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas. Ja jūs dzerat daudz kafijas, jums tas jāsamazina. Viena, divas tases dienā ir normāla un veselīga.

Seksa pozas

Lai gan vairums uzskata, ka seksa poza ir ļoti svarīga, lai iestātos grūtniecība, tā nav taisnība. Nav pārliecinošu pierādījumu tam, ka viena vai otra dzimuma poza būtu pārāka par citiem. Tiesa, atcerieties, ka jūsu ķermeņa stāvoklis tomēr ir svarīgs: spermai jāsasniedz olšūna, un jums būtu labi atvieglot tās ceļojumu. Tāpēc kucēna pozu uzskata par ļoti piemērotu, mēģinot ieņemt. Ja jums patīk misionāra poza, ielieciet spilvenu zem gurniem, lai spermai būtu vieglāk sasniegt olu. Poza, kad sieviete atrodas augšpusē, iespējams, nav vispiemērotākā, lai iestātos grūtniecība. Tomēr, ja sieviete tūlīt pēc ejakulācijas 10-20 minūtes gulstas uz muguras, ar to vajadzētu pietikt vīrieša spermai.