Grūtniecības testi

Grūtniecības testi ir vienkāršākais veids, kā noskaidrot, vai esat stāvoklī. Zemāk ir dažas no vissvarīgākajām lietām par grūtniecības testiem.

Grūtniecības testi: vispārīga informācija

Lielākā daļa grūtniecības testu darbojas pēc tāda paša principa: tie ir jutīgi pret urīnā esošo hormonu, ko sauc par grūtniecības hormonu. hCG. Organismā šo hormonu sāk ražot, tiklīdz apaugļotā olšūna piestiprinās pie dzemdes sienas. Parasti tas notiek 6 dienas pēc apaugļošanas.

Pastāv divi galvenie grūtniecības testu veidi: urīns un asinis. Urīna analīzes var izmantot gan mājās, gan ārsta kabinetā. Lielākā daļa sieviešu šo metodi izvēlas vispirms, apmēram nedēļu pēc menstruācijas kavēšanās. Tomēr, lai iegūtu ticamus rezultātus, ir nepieciešams rūpīgi ievērot norādījumus, kas pievienoti šiem testiem. Ja rezultāts ir pozitīvs (esat stāvoklī), jums jāredz ārsts, kurš apstiprina vai noliedz, ka esat stāvoklī. Asins analīzes tiek izmantotas retāk, un tās var veikt ārsts. Šāda veida pārbaude, lai noteiktu, vai sieviete ir stāvoklī, var būt agrāk nekā urīna analīzes: apmēram 6-8 dienas pēc apaugļošanas.

Kāda ir grūtniecības testu ticamība?

Jums jāzina, ka visprecīzākais rezultāts, lietojot urīna testu, būs, ja nogaidīsit apmēram nedēļu pēc aizkavēta laika posma. Testu ieteicams veikt arī no rīta, kad piecelties, kad urīns ir viskoncentrētākais. Mājās izmantotie urīna testi ir aptuveni 97 procenti. precizitāte. Asins analīzes ir vēl precīzākas.

Padomi grūtniecības iestāšanai

Lēmums par bērnu piedzimšanu ir viens no vissvarīgākajiem jūsu dzīvē. Dažreiz sievietei ir nepieciešami mēneši un gadi, lai izlemtu, vai viņa ir gatava iegūt savu bērnu. Bet, tiklīdz lēmums ir pieņemts, vairums vēlas pēc iespējas ātrāk iestāties stāvoklī, neko negaidot. Diemžēl retam pārim izdodas iestāties grūtniecības stāvoklī, tiklīdz viņi sāk pārbaudīt. Šeit ir daži svarīgi padomi, kā ātri iestāties grūtniecība.

Mēģinot iestāties stāvoklī, visnozīmīgākais faktors ir pareizais laiks. Tādējādi, lai ātri ieņemtu, sievietei jāzina viņas auglīgais periods, ko norāda ar ovulācijas datumu. Auglīgās dienas (vai auglības logs) ilgst apmēram 5-7 dienas katra cikla laikā, un tas ir periods pirms ovulācijas, ieskaitot ovulācijas dienu. Jūs varat mīlēties tik bieži, cik vēlaties, bet, ja jūs to darāt nepareizā laikā, visi jūsu centieni būs veltīgi. Kā uzzināt savu ovulācijas datums? Visprecīzākais un uzticamākais veids, kā noteikt ovulācijas datumu ovulācijas testikuru jūs varat iegādāties tiešsaistē. Viņu darbība ir balstīta uz pēkšņu hormona LH līmeņa paaugstināšanos, tāpēc jūs zināt ovulācijas datumu dažas dienas pirms tā iestāšanās. Citas metodes ietver ķermeņa temperatūras mērīšanu tikai nomoda laikā (tas paaugstinās ovulācijas dienā), ovulācijas kalkulatoru utt. - nav pilnīgi precīzi, un tos var izmantot kā papildu palīdzību ovulācijas datuma noskaidrošanā.

Sekss īstajā laikā

Kad esat zinājis savu ovulācijas datumu, jums vajadzētu mīlēties īstajā laikā. Tā kā sperma saglabā dzīvotspēju ilgāk nekā olšūna, pirms ovulācijas ieteicams dažas dienas nodarboties ar seksu. Tādā veidā pēc ovulācijas sperma būs "savā vietā un gatava" olšūnas apaugļošanai. Mīlestībai auglīgajā periodā jābūt vismaz katru otro dienu. Pētījumi rāda, ka nav daudz atšķirību, kā mīlēties katru dienu un katru otro dienu - abos gadījumos grūtniecības panākumi ir ļoti līdzīgi.

Uzturs un kaitīgie ieradumi

Aptuveni runājot, ir ļoti svarīgi rūpēties par to, ko jūs ieliekat savā ķermenī. Atcerieties, ka drīz jūsu ķermenis būs jaunās dzīves mājas. Ja jūs smēķējat, jums nekavējoties jāatsakās. Ja jūs lietojat alkoholu, jums nekavējoties jāatsakās. Nav pat runas par narkotikām. Pirms mēģināt ieņemt ķermeni, ir svarīgi, lai tas būtu pēc iespējas tīrāks. Ciktāl tas attiecas uz uzturu, mēģiniet izvairīties no pusfabrikātiem, ātrās ēdināšanas, ēst vairāk tīru ēdienu, mazāk pārstrādātu pārtiku. Centieties iegūt visus nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas. Ja jūs dzerat daudz kafijas, jums tas jāsamazina. Viena, divas tases dienā ir normāla un veselīga.

Seksa pozas

Lai gan vairums uzskata, ka seksa poza ir ļoti svarīga, lai iestātos grūtniecība, tā nav taisnība. Nav pārliecinošu pierādījumu tam, ka viena vai otra dzimuma poza būtu pārāka par citiem. Tiesa, atcerieties, ka jūsu ķermeņa stāvoklis tomēr ir svarīgs: spermai jāsasniedz olšūna, un jums būtu labi atvieglot tās ceļojumu. Tāpēc kucēna pozu uzskata par ļoti piemērotu, mēģinot ieņemt. Ja jums patīk misionāra poza, ielieciet spilvenu zem gurniem, lai spermai būtu vieglāk sasniegt olu. Poza, kad sieviete atrodas augšpusē, iespējams, nav vispiemērotākā, lai iestātos grūtniecība. Tomēr, ja sieviete tūlīt pēc ejakulācijas 10-20 minūtes gulstas uz muguras, ar to vajadzētu pietikt vīrieša spermai.

Kā pasūtīt testu?

Testu pasūtīšana ir ļoti vienkārša - vienkārši pievienojiet groziņam vēlamās preces un samaksājiet pat trīs dažādos veidos! Stārķu laboratorija piedāvā norēķināties ar bankas pārskaitījumu, internetbanku caur jūsu banku (Bank Link) vai PayPal. Norēķinoties ar PayPal un internetbanku, maksājums tiek saņemts nekavējoties, tāpēc testus varam nosūtīt ātrāk. Grūtniecības testi tiek pārdoti atsevišķi vai komplektā ar ovulācijas testi. Stārķu laboratorija piedāvā kaseti agrīns grūtniecības tests un normāli lentes grūtniecības testi.

Kā tiek nosūtīti grūtniecības testi?

Mēs nosūtām preces, kuras esat pasūtījis, ar reģistrētu sūtījumu no AB Lietuvos Paštas.
Šādi nosūtītās pakas tiek piegādātas 2-4 darba dienu laikā uz jūsu mājām vai tuvāko pasta nodaļu.
Šis nosūtīšanas veids ir bezmaksas 1,49 €.
Stārķu laboratorija piedāvā arī iespēju saņemt preces LP Express bankomātā. Šī sūtījuma izmaksas ir 2,49 Ls. Sūtījums tiek piegādāts šādā veidā uz LP Express pasta nodaļu, nevis uz mājām. Izvēloties šo piegādes veidu, lūdzu, pasūtījuma piezīmēs norādiet, uz kuru pasta nodaļu (adresi) vēlaties saņemt sūtījumu. Ja tas nav norādīts, tas tiks nosūtīts uz tuvāko pasta nodaļu.
Pasūtot preces par 20 un vairāk eiro, piegāde Lietuvā ir bez maksas. Bezmaksas piegāde paredzēta tikai pasta sūtījumiem.
Piegāde uz Eiropas Savienības valstīm, Norvēģiju un Šveici maksā 3,99 eiro.