Grūtniecības pazīmes pirmajā nedēļā

Parasti, kad sieviete paliek stāvoklī, grūtniecības pazīmes pirmajā nedēļā neparādās. Tas jo īpaši attiecas uz tiem, kuri nav plānojuši vai gaidījuši grūtniecību. Pat otrajā nedēļā bieži nav grūtniecības pazīmju. Tā kā ievērojamai sieviešu daļai ir neregulāri cikli, viņiem nav aizdomas par grūtniecību, uzskatot, ka menstruācijas ir tikai nedaudz novēlotas.

Grūtniecības pazīmes pirmajā nedēļā

Ir vērts atzīmēt, ka pirmajā grūtniecības nedēļā sieviete vēl nav faktiski stāvoklī. Ērtības labad grūtniecības kalendārs tiek aprēķināts no pēdējās menstruācijas pirmās dienas. Tāpēc sieviete faktiski paliek stāvoklī tikai ap otrās grūtniecības nedēļas beigām (lai cik neloģiski tas neizklausītos!), Vai arī trešās sākumā. Šāda vienošanās ir spēkā, jo menstruāciju pirmā diena parasti ir precīzi zināma. Tikmēr ir gandrīz neiespējami noteikt faktisko ieņemšanas dienu, ja vien sieviete vienreiz nemīlējās un dažas dienas pirms un pēc tam nemīlējās.

Kaut arī grūtniecības pirmajā nedēļā nav izteiktu, atšķirīgu pazīmju, dažas mazāk acīmredzamas izmaiņas var liecināt, ka esat grūtniece. Tie ietver nogurumu, apātiju, garastāvokļa svārstības, pastiprinātu urinēšanu. Tomēr daudzas sievietes atbalsta šos PMS simptomus (pirmsmenstruālais sindroms), nevis grūtniecības pazīmes.

Būtiskas izmaiņas organismā

Pirmajā grūtniecības nedēļā praktiski nav ārēju izmaiņu. Savukārt ķermeņa iekšienē daudzas izmaiņas notiek tiklīdz sieviete iestājas grūtniecība. Bieži sastopamas izmaiņas ir gāzu uzkrāšanās, aizcietējums, krūšu jutīgums, garastāvokļa svārstības, rīta slimības, izmaiņas hormonālajā līdzsvarā.

Šie simptomi sievietēm rodas atšķirīgi, un lielākajai daļai sieviešu izmaiņas pirmajās divās grūtniecības nedēļās nav vērojamas.

Jūs varat uzzināt, vai esat stāvoklī, veicot grūtniecības testu. Agrākais grūtniecības tests var parādīt grūtniecību nedēļu pēc ieņemšanas.