Auglīgo dienu kalkulators

Auglīgo dienu kalkulators tiek izmantots, lai aprēķinātu, kad cikla laikā būs auglīgais periods (auglīgās dienas). Auglīgas dienas ir laika periods, kurā sieviete var iestāties grūtniecība. Šis periods ir dažas dienas pirms ovulācijas. Ovulācija ir process sievietes ķermenī, kurā olšūna atstāj olnīcu, nonāk olvadā un caur to pārvietojas uz dzemdi. Tieši šajā laikā olšūnu var apaugļot ar vīrieša sēklām. Tāpēc ir tik svarīgi zināt ovulācijas datumu! Tādā veidā jūs varat plānot attiecības ar savu partneri tieši tad, kad visticamāk paliksit stāvoklī. Ja abi partneri ir veseli un auglīgi, zinot ovulācijas datumu, ievērojami uzlabojas izredzes uz bērnu. Zemāk ir auglības dienu kalkulators (pazīstams arī kā ovulācijas kalkulators), kurā jūs varat uzzināt, kad būs gaidāmais ovulācijas datums, ievadot pēdējā mēneša pirmās dienas datumu un cikla ilgumu (dienās). Attiecīgi jāplāno sekss ar savu partneri: ieteicams mīlēties vismaz dažas dienas pirms ovulācijas katru otro dienu.

Auglīgās dienas kalkulators - kā to izmantot?

Vispirms atlasiet savu Pēdējais menstruālais cikls pirmais dienas datumu, pēc tam atlasiet sava cikla normālo ilgumu dienās (var būt pēdējo 6 mēnešu vidējais rādītājs) un noklikšķiniet uz "Aprēķināt". Pēc brīža jūs redzēsiet rezultātu. Veiksmi!

Uzziniet ovulācijas datumu

Pēdējā cikla pirmā diena

Cikla ilgums

SVARĪGS! Kaut arī mēslojuma dienu kalkulators parāda paredzamo ovulācijas datumu, kļūda joprojām paliek. Lai būtu pilnīgi pārliecināts, ieteicams to izmantot ovulācijas testi.

 Ja Ovulācijas pārbaude pozitīvi, kad jums vajadzētu mīlēties?

Kad ovulācijas tests ir pozitīvs, pirms ovulācijas jums ir apmēram trīs dienas. Šis ir labākais laiks grūtniecībai, tāpēc šajā laikā jums vajadzētu mīlēties ar savu partneri. Mīlēties vismaz katru otro dienu. Ieteicams mīlēties pirms ovulācijas, jo vīrieša sperma paliek dzīvotspējīga apmēram 3 dienas (pat līdz 5 dienām), savukārt olšūna ilgst tikai aptuveni dienu. Tātad, ja jūs to zināt jums jau ir notikusi ovulācija, mīlēties var jau par vēlu.

Pēc ovulācijas to var izdarīt apmēram nedēļas laikā grūtniecības tests un uzziniet, vai jau esat stāvoklī.

Ja jums izdevās palikt stāvoklī - apsveicu! Jūs varat atrast vairāk informācijas un padomus par grūtniecību ceļvedis topošajām māmiņām.