Auglīgo dienu kalkulators

Mēslojuma dienu skaitītājs

Auglīgo dienu kalkulatoru izmanto, lai aprēķinātu, kad cikla laikā būs auglīgais periods (auglīgās dienas). Auglīgās dienas ir laika posms, kurā sieviete var iestāties grūtniecība. Šis periods ir dažas dienas pirms ovulācijas. Ovulācija ir process sievietes ķermenī, kurā olšūna iziet no olnīcas, nonāk olvadā un caur to nonāk dzemdē. Tieši šajā laikā olšūnu var apaugļot vīrieša sēkla. Tieši tāpēc ir tik svarīgi zināt jūsu ovulācijas datumu! Tādā veidā jūs varat plānot attiecības ar savu partneri tieši tad, kad, visticamāk, jūs varētu iestāties grūtniecība. Ja abi partneri ir veseli un auglīgi, ovulācijas datuma zināšana ievērojami palielina bērna piedzimšanas iespējas. Zemāk ir auglības dienas kalkulators (saukts arī par ovulācijas kalkulatoru), kurā varat uzzināt, kad būs paredzamais ovulācijas datums, ievadot pēdējā mēneša pirmās dienas datumu un cikla ilgumu (dienās). Attiecīgi jāplāno sekss ar partneri: ieteicams mīlēties vismaz dažas dienas pirms ovulācijas katru otro dienu.

Kā lietot auglīgo dienu kalkulatoru?

Vispirms atlasiet savu Pēdējais menstruālais cikls pirmais dienas datumu, pēc tam atlasiet sava cikla normālo ilgumu dienās (var būt pēdējo 6 mēnešu vidējais rādītājs) un noklikšķiniet uz "Aprēķināt". Pēc brīža jūs redzēsiet rezultātu. Veiksmi!

Uzziniet ovulācijas datumu

Pēdējā cikla pirmā diena

Cikla ilgums

SVARĪGS! Lai gan mēslojuma dienu kalkulators parāda jums paredzamo ovulācijas datumu, kļūda joprojām saglabājas. Lai būtu pilnīgi pārliecināts, ieteicams to lietot ovulācijas testi.

Ja Ovulācijas pārbaude pozitīvi, kad jums vajadzētu mīlēties?

Ja ovulācijas tests ir pozitīvs, jums ir apmēram trīs dienas pirms ovulācijas. Šis ir labākais laiks, lai iestātos grūtniecība, tāpēc šajā laikā jums vajadzētu mīlēties ar savu partneri. Mīlēties vismaz katru otro dienu. Pirms ovulācijas ieteicams mīlēties, jo vīrieša sperma saglabā dzīvotspēju apmēram 3 dienas (pat līdz 5 dienām), kamēr olšūna ilgst tikai apmēram dienu. Tātad, ja jūs to zināt jau ir notikusi ovulācija, mīlēties var jau par vēlu.