Stārķu laboratorija pārdod vīriešu un sieviešu auglības testus. Menopauzes testi sievietēm un spermas testi vīriešiem, lai noskaidrotu, vai jūs joprojām varat kļūt par vecāku.

Menopauzes testi

Kaut arī sievietēm, kas vecākas par 35 gadiem, auglība samazinās, viņu iespējas iegūt bērnus pirms menopauzes joprojām ir augstas. Tāpēc ir svarīgi zināt, vai jūs joprojām esat auglīgs. Noteikti®menopauzes pārbaude palīdzēs jums uzzināt, vai jūs joprojām varat būt bērni. Tas ir īpaši uzticams, precīzs un viegli lietojams tests.
Menopauzes testi ir jutīgi pret FSH (folikulus stimulējošā hormona) līmeni urīnā. Ja tests parāda, ka esat kļūdījies, jums vajadzētu redzēt ārstu, lai veiktu turpmākas pārbaudes.

Vīriešu auglības testi (Spermas testi)

Spermas testi ir vienkāršākais veids mājās, lai noteiktu, vai vīrietis ir auglīgs.

Neauglība joprojām tiek bieži uzskatīta par sieviešu problēmu, bet pat tā 40 procenti. neauglīgu pāru gadījumi, proti, vīriešu auglības problēmas ir galvenais iemesls, kāpēc pārim nevar būt bērni. Tāpēc vīriešiem ir ļoti svarīgi pārbaudīt arī savu auglību. Diemžēl daudzi vīrieši to izdara ārkārtīgi nelabprāt, un viņiem tas pat šķiet mazliet mulsinoši. Droši vien tas ir saistīts ar satraukumu, ka izrādīsies, ka vīrietis ir neauglīgs. Tomēr, jo agrāk problēma tiek identificēta, jo lielāka iespējamība, ka tā tiks atrisināta un tajā pašā laikā - veiksmīgi bērni. Turklāt psiholoģiski ļoti svarīga ir vienlīdzīga vīrieša līdzdalība auglības problēmu risināšanā.

Spermas testi ir paredzēti, lai novērtētu vīrieša spermas kvalitāti. Viņi parasti nosaka spermas daudzumu vīrieša spermā. Šādi testi mājās ir precīzi 95 procenti. gadījumi. Rezultātu iegūšana prasa tikai 10 minūtes. Ja tests ir negatīvs (parasti, ja spermas koncentrācija ir mazāka par 20 miljoniem / ml), vīrietim jāredz ārsts. Ja tests ir pozitīvs, spermas koncentrācija vīrieša spermā tiek uzskatīta par normālu, un tādā gadījumā ir liela varbūtība, ka vīrietim nav nekādu auglības problēmu.