Piegāde

1. Vispārīgi noteikumi par preču nosūtīšanu

Preces tiek nosūtītas tajā pašā vai nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma apmaksas.
Gadījumā, ja mums nav preces (-u), par kuru ir veikts maksājums, mēs pēc iespējas ātrāk sazināsimies ar klientu (tajā pašā darba dienā vai nākamajā darba dienā) un paziņosim klientam, kad prece tiks piegādāta. Ja klients atsakās gaidīt preces līdz norādītajam piegādes datumam, klientam ir jāapstiprina pasūtījuma pilnīga vai daļēja atcelšana uz e-pastu info@gandrolabs.lt un jānorāda rēķins un konta saņēmēja dati, uz kuru nauda tiks atgriezta. Nauda par apmaksātu preci tiek atgriezta 10 darba dienu laikā (ieskaitot) no klienta apstiprinājuma pa e-pastu info@gandrolabs.lt par pasūtījuma pilnīgu vai daļēju atcelšanu.
Brīvdienās, svētku dienās vai darba dienās pasūtījuma izpilde tiek atlikta uz nākamo darba dienu.

2. Maksājums

Jūs varat norēķināties par pasūtītajām precēm ar bankas pārskaitījumu, internetbanku (izmantojot Paysera) vai caur PayPal.

Norēķinoties ar bankas pārskaitījumu:

 1. Pēc preču pasūtīšanas mūsu mājas lapā uz jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta vēstule.
 2. Šajā vēstulē ir visa informācija, kas nepieciešama, lai samaksātu par precēm ar bankas pārskaitījumu: maksājuma saņēmēja vārds, konta numurs, kā arī pasūtījuma numurs, kuru norādāt maksājuma mērķī (piemēram, "# 9999"):
  Dati, kas nepieciešami bankas pārskaitījumam:
  Saņēmējs: UAB East Scandinavia Company
  Konta numurs: LT874010051002150872
  Banka: Luminor Bank AS
  Uzņēmuma kods: 303387085
 3. Veiciet pārskaitījumu eiro tiešsaistē vai jums ērtā bankas filiālē, pasūtījums tiks izpildīts, kad nauda nonāks mūsu kontā.

Norēķinoties internetbankā:

 1. Kad esat izvēlējies preces, kuras vēlaties iegādāties, dodieties uz grozu un noklikšķiniet uz zilās pogas "Maksājums" apakšā, kas jūs aizvedīs uz maksājuma lapu.
 2. Lapā "Maksājums" aizpildiet savu informāciju (vārds, uzvārds, adrese, piezīmes), pēc tam apakšā atlasiet "Maksāt, izmantojot tiešsaistes banku" (ar Paysera logotipu) un noklikšķiniet uz zilās pogas "Maksāt".
 3. Jūs tiksit novirzīts uz mokėjimai.lt lapu, kuras labajā pusē redzēsit banku nosaukumus, kuras var izmantot maksājumiem (skat. Attēlu zemāk). Izvēlieties savu banku, noklikšķiniet uz tās, un jūs tiksit novirzīts uz jūsu bankas e-bankas lapu, kur jūs varat veikt maksājumu, piesakoties. Pēc maksājuma saņemšanas (tas parasti prasa dažas minūtes) mēs nosūtīsim preces jau nākamajā darba dienā.

Maksājuma process

Mūsu konta informācija ir pieejama arī šeit:
Saņēmējs: UAB East Scandinavia Company
Konta numurs: LT874010051002150872
Banka: AB DNB bankas
Uzņēmuma kods: 303387085
Maksājuma kods: jums tiks piešķirts unikāls pasūtījuma ID numurs

Maksāt var arī, izmantojot PayPal. Ja vēl neesat iestatījis savu PayPal kontu, tas ir ļoti viegli un prasa tikai dažas minūtes: PayPal lapa.

3. Preču piegāde

Mēs nosūtām preces, kuras esat pasūtījis, ar reģistrētu sūtījumu no AB Lietuvos Paštas.
Šādi nosūtītās pakas tiek piegādātas 2-4 darba dienu laikā uz jūsu mājām vai tuvāko pasta nodaļu.
Šis nosūtīšanas veids ir bezmaksas € 1,49.
Mēs piedāvājam arī iespēju saņemt preces LP Express bankomātā. Šī sūtījuma izmaksas ir 2,49 Ls. Sūtījums tiek piegādāts šādā veidā uz LP Express pasta nodaļu, nevis uz mājām. Izvēloties šo piegādes veidu, lūdzu, pasūtījuma piezīmēs norādiet, uz kuru pasta nodaļu (adresi) vēlaties saņemt sūtījumu. Ja tas nav norādīts, tas tiks nosūtīts uz tuvāko pasta nodaļu.
Pasūtot preces par 20 un vairāk eiro, piegāde Lietuvā ir bez maksas. Bezmaksas piegāde paredzēta tikai pasta sūtījumiem.
Piegāde uz Eiropas Savienības valstīm, Norvēģiju un Šveici maksā 3,99 eiro.

4. Konfidencialitāte

Visi pasūtījumi tiek piegādāti bez Stork's LabTM logotips vai cita reklāmas etiķete / uzlīme, lai identificētu pakas saturu.
Uz pakas ir uzrakstīta tikai sūtītāja un saņēmēja kontaktinformācija. Sūtītājs ir privātpersona, tāpēc pakomāts izskatās kā privātpersona, pasta darbinieki / paku apkalpošanas darbinieki / kurjeri vai citi cilvēki nezina, kāds ir pakas saturs.

5. Atgriešanās

Ja iegādātā prece ir bojāta, nevis tā, kā jūs to vēlējāties utt., Ir iespēja to atgriezt un atgūt naudu. Lasiet vairāk par to čia.